Tajemství Thajských masáží

Od 10.11.2014 nás najdete na nové adrese:

Na příkopech 3854, Chomutov (dům na rohu ul. Na Příkopech a Mostecká - dříve bar Cassidy) vchod z ul. Mostecká. Možnost parkovat na ul. Na Příkopech nebo za sportovní halou.

Jak se k nám dostanete:

Mapu naleznete v sekci KONTAKT

Udělejte něco pro své zdraví a dopřejte si péči v podobě jedinečných thajských masáží.

Čím se thajská masáž liší od běžných masáží? Techniky thajské masáže se velice liší od klasických masáží orientujících se pouze na svaly a měkké tkáně, jak je známe v Evropě. Thajská masáž se zaměřuje na celé tělo, přičemž největší působení je soustředěno na svaly nohou, kloubů, chodidel a zad, protože tyto části těla jsou při současném životním stylu nejvíce namáhány.

Technika thajské masáže spočívá v protlačování bodů a prohýbání, tedy nikoliv v '' hnětení ''. Právě tlak na energetická centra - čakry, je léčivý. Masér postupně protlačuje celé pacientovo tělo svými palci, patou, koleny, předloktím nebo dlaní.

Umění "tradiční thajské masáže" vyžaduje obsáhlou znalost těla, zejména kostí, šlach, vazů a svalů. Je využívána při úlevách od bolesti a při zmírnění chronických příznaků a bolestí svalů a kostí, které mají častou příčinu ve špatném držení těla (celodenní stání nebo sezení). Může působit rovněž jako terapie k potlačení důsledků poškození tkáně a při poruchách způsobených rozsáhlým stresem. Spousta lidí bývá překvapena, jak jemným způsobem je možno pomoci snížit stres a napětí způsobené fyzickými poruchami.

Masáže provádí profesionální thajská terapeutka s dlouholetými zkušenostmi.

Zavítejte do našeho Siam Lanna salonu a nechte se hýčkat thajskou masáží.

Prohlédněte si nabízené procedury.

‹ zpět na hlavní stranku

Image Titlehover background
Image Titlehover background

Stále ve spojení

SPOKOJENOST NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ:

“Over the last eighteen months our sales have increased by 200%, since the launch of our new website. We have to say, it has made us glad to have chosen Tilability! Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet et justo duo dolor.”

Tomáš Ceniga

“Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet et justo duo dolor.”

Max Mustermann

“Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore te feugait nulla facilisi.”

Amy McDonald